آذین طب

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

نیازمندیهای پزشکی آذین طب شامل لیستی از تمامی پزشکان عمومی متخصص و فوق تخصص ، مراکز درمانی ، داروخانه ها ، بیمارستانهای خصوصی و دولتی و... به همراه ویژگیها و تخصص و آدرس دقیق آنها می باشد . این وب سایت به منظور ارتقاء سطح کیفیت از آگهی دهندگان خود وجهی مشخص دریافت کرده و در قبال آن آگهی های مربوطه را در زمان مشخص شده در وب سایت به منظور شناسایی بهتر قرار خواهد داد .

این وب سایت بصورت جامع لیست تمامی نیازمندیهای پزشکی کشور را در بر گرفته و به منظور دسترسی سریع کاربران برای نیاز های پزشکب از جمله انتخاب پزشک ، انتخاب بیمارستان ، پیدا کردن داروخانه های نزدیک محل مورد نظر و... ساخته شده است .

تمامی اطلاعات رد و بدل شده در این وب سایت با آدرس ایمیل info@azinteb.ir ارسال خواهد شد و تمامی مراحل سایت از جمله عضویت ، درج آگهی و یا حذف آگهی تنها با این ایمیل انجام خواهد شد

تمامی اطلاعات کاربران بصورت کاملا امن بوده و در اختیار هیچ ارگان خاصی قرار داده نخواهد شد . حفظ و نگهداری کلمه ی عبور بر عهده ی کاربران می باشد . به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار سایر افراد قرار ندهید . و حتی المقدور از سیستم هایی که در مراکز عمومی نظیر کافی نت ها و... وجود دارند پرداخت اینترنتی را انجام ندهید . آذین طب هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی کاربران بصورت کاملا محرانه خواهد ماند و اطلاعات را به هیچ شخص و یا سازمانی منتقل نخواهد کرد . مگر با حکم قانونی و بصورت اجبار توسط مراجع ذیصلاح .در اختیار آنها قرار دهد.

آگهی های ثبت شده توسط آگهی داهندگان باید با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت داشته باشند و آگهی های مغایر با قوانین در سایت نمایش داده نخواهد شد.

پنل مدیریت کاربران شامل مدیریت تمامی آگهی ها بوده و شامل : تاریخ ثبت و حذف و یا غیر فعال نمودن می باشد و قابلیت تغییر صفحه ی پروفایل شخصی نیز می باشد . تمامی آگهی های ثبت شده توسط کاربر شامل آگهی های منقضی شده و ثبت شده و... در پنل کاربری قابل مشاهده می باشد .

ارتباط با کاربران از طریق ایمیل های وارد شده و یا شماره تماس آنها خواهد بود . بنابراین در ثبت صحیح این موضوعات دقت لازم را به عمل آورید .

نظرات کاربران به دلیل حفظ شئو نات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران پس از تایید مدیریت سایت در سایت نمایش داده خواهد شد .

»»» در صورت ثبت هرگونه شکایت از آذین طب میتوانید به صفحه ی ثبت شکایت موجود در سایت رفته و یا از طریق سایر راه های ارتباطی اقدام نمایید «««

راه های ارتباطی با آذین طب

در صورت هرگونه سوال ، پیشنهاد و انتقاد میتواندی از طریق راه های ارتباطی با آذین طب ارتباط برقرار نمایید

تلفن : 02634428406 

پست الکترونیکی : info@azinteb.ir

آدرس: البرز - کرج – گوهر دشت – بین خیابان 12 و 13 - بلوار اقلاب - فاز 3 - بلوک 2 - پلاک 636 - طبقه 2 - واحد 3

آذین طب لحظاتی پر از آرامش و سلامتی را برایتان آرزومند است . سربلند و پیروز باشید.              ژانت صدری - مدیریت نیازمندیهای پزشکی آذین طب

 

menu